KNIHOVNA RADČICE

   OKRES JABLONEC NAD NISOU

 

 

     Vítáme Vás na našich webových stránkách. Chceme Vás seznámit s historií i současností naší knihovny, se všemi akcemi, které pořádáme, a hlavně vás nalákat k návštěvě. Vždyť přece čtení je tak krásné...Více...

Aktuální události v naší knihovně

22. 12. 2019

Ježíškova vnoučata

Dobrý den, ahoj.

Před několika týdny jsem vás (aktivní čtenáře) oslovila emailem s tím, že se naše knihovna připojuje k projektu Ježíškova vnoučata. Tímto bych chtěla poděkovat naší paní starostce, že mě k tomu "popostrčila", protože vaše reakce byly super. Vybrali jsme celkem 1750,- Kč a stali jsme se 3x Ježíškovým vnoučetem. V příloze se můžete podívat, komu jsme udělali radost a co jsme koupili. Také nám přišlo poděkování od pana Vítězslava v podobě krásného sněhuláka, který je nyní výzdobou v knihovně. Všem, kteří přispěli, bych chtěla strašně moc poděkovat, jste skvělí. Příští rok bychom to mohli zkusit znova..... co myslíte?


Všem bych touto cestou chtěla za knihovnu popřát krásné a pohodové vánoční svátky a do nového roku jen vše krásné. Lenka 

14. 12. 2019

Informace pro čtenáře

V úterý 17. 12. přibudou do knihovny čerstvě zakoupené knihy a nový výměnný soubor z Jablonce nad Nisou. Čtenáři si je mohou vypůjčit ve čtvrtek 19. 12., kdy je mimořádná otevírací doba v čase úředních hodin OÚ. V pondělí 23. 12. bude knihovna zavřená.

9. 12. 2019

Vánoční otevírací doba knihovny

8. 10. 2019

Pozvánka na akci. Kouzelné bylinky a jídlo jako lék.

Místa jsou omezená, vážným zájemcům doporučujeme, aby se přihlásili dopředu.
(Na obecní web, do knihovny nebo přes FB stránky.)
 

18. 6. 2019

Zahájení letní sezóny

Dobrý den,
        za knihovnu si vás dovoluji pozvat na akci, která se koná (ve spolupráci s OÚ a SDH Radčice) u příležitosti zahájení letní sezony. Jedná se odpolední posezení se zajímavým hostem, který nám hravou formou předvede ukázky první pomoci. Akce je pro děti, rodiče i širokou veřejnost. Bližší informace se dozvíte v přiloženém plakátku:-). Prosíme rodiče, pokud je to možné, děti nahlaste předem. V příloze zároveň uvádím prázdninovou otevírací dobu knihovny. Samozřejmě je možné přijít si vypůjčit knihu i mimo tyto hodiny, a to po telefonické domluvě na telefonu 606 839 006. Máme nakoupené nové knihy, je i nový výměnný soubor z knihovny z Jablonce a nyní poprvé máme zapůjčené i hry, které se budou půjčovat s vratnou kaucí 100,- / kus. Takže si můžete zpříjemnit dovolenou, prázdniny nebo jen letní večery hezkou knihou, stačí si přijít vybrat:-)

S přáním hezkého léta za knihovnu Lenka.

6. 6. 2019

Nové knihy v naší nabídce 

Opět jsme rozšířili náš knižní fond. V nové nabídce jsou knihy pro dospělé i pro děti. Tak neváhejte a přijďte si vybrat pěknou knížku pro příjemné letní chvilky.

Více informací najdete v sekci Nové knihy.

26. 4. 2019

Velikonoční posezení

Momentky z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

9. 4. 2019

Velikonoční posezení

5. 2. 2019

Den krásy

Momentky z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

16. 1. 2019

Den krásy - ZMĚNA

Z organizačních důvodů je akce o týden posunuta. Koná se tedy v pátek 1. února.

Začal nám nový rok a knihovna pořádá první akci v tomto roce. Myslím, že po Vánocích si ji zasloužíme nejvíce my ženy. Zveme Vás na příjemné posezení s občerstvením, kde si společně popovídáme, dozvíme se spoustu informací týkajících se kosmetiky Mary Kay, dokonce nám budou předvedeny i ukázky  večerního líčení. Těšíme se na Vás. Za knihovnu Lenka.

 

Na začátek

 

 

Na začátek

 

© 2018 Knihovna Radčice