KNIHOVNA RADČICE

   OKRES JABLONEC NAD NISOU

 

 

     Vítáme Vás na našich webových stránkách. Chceme Vás seznámit s historií i současností naší knihovny, se všemi akcemi, které pořádáme, a hlavně vás nalákat k návštěvě. Vždyť přece čtení je tak krásné...Více...

Co všechno děláme v knihovně

Beseda se spisovatelkou Klárou Hoffmanovou

Knihovna Radčice zve na besedu s Klárou Hoffmanovou, spisovatelkou a autorkou knihy Cesty. Příběhy ze života venkovské zvěrolékařky a regionální autorky několika dalších knih, si budete moci již brzy poslechnout v naší hospůdce.
Přijďte si popovídat o životě! V pátek 16. 2 2018 od 17:00

Hovořit je vždycky o čem...

V pátek 8. září 2017 v 16.30h srdečně zveme všechny zájemce do místní hospůdky na besedu s autorkou několika knih Jarmilou Bachmannovou - tentokrát na téma Vyprávěnky z Podkrkonoší. Dozvíme se něco o místních dialektech, poslechneme si zajímavé historky z vyprávění místních pamětníků a možná bude možnost si knihu zakoupit. Těšíme se na co nejvyšší účast. Tuto knihu bude možné zakoupit si na besedě.

Vítání nového školního roku

Zveme místní rodiče a děti na setkání v knihovně v pátek 1. září 2017 v 17.30h. Proč? Přivítáme školní rok. Pro 5 místních prvňáčků je to poprvé a máme 3 druháky, kteří jim určitě rádi poví, jak to ve škole chodí. Zveme ale i všechny další místní školáky s rodiči, nikdo neodejte s prázdnou! Již brzy...!

 

 

 

 

 

Momentky z pořádaných akcí najdete ve fotogalerii. Chcete-li si obrázek z fotogalerie uložit nebo vytisknout, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte odpovídající položku.

 

© 2018 Knihovna Radčice